VALİ ŞILDAK EDREMİT’İ ZİYARET ETTİ

Kurban Bayramı programına tüm hızıyla devam Vali Hasan Şıldak İlimizde bulunan koruyucu aileleri de yalnız bırakmadı. Vali Şıldak; Edremit İlçemizde ikamet eden koruyucu aile Filiz Sağduyu ve eşi Veyis Sağduyu’nun bayramlarını kutlayarak; “Bazı sebeplerden dolayı aile ortamından uzakta kalan evlatlarımızı ömür boyu yalnız bırakmamak adına üstlendiğiniz bu kutsal görev için sizleri yürekten tebrik ediyorum.” dedi.

Bayramlaşma programı dahilinde Edremit’teki evlerinde ziyaret edilen Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın’ın kıymetli babası Ahmet Aydın’ın İlimizde kısa süre önce göreve başlayan Valimizin şehit ailelerine olan yakın ilgi ve alakalarından dolayı  çok memnun olduklarını dile getirdi.

Daha sonra Vali Şıldak, Burhaniye İlçemizde ikamet eden Şehit J. Ast. Kd. Bşçvş. Ahmet Çelik’in ailesi ile bir araya geldi. Şehidimizin yakınlarıyla sohbet eden Vali Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak ailenin bayramlarını kutlayarak; “Vatanımız için canını çekinmeden feda ederek şehadete eren Şehidimize Allahtan rahmet diliyorum.” diye konuştu.

Vali Hasan Şıldak ziyaret programı kapsamında, Burhaniye ilçemizde yaşayan, bakımı anne ve babası tarafından sağlanan evladımız, engelli Emirhan Şenyüz ve ailesini ziyaret etti.

Güvenlik ve huzurumuzun sağlanması için bu yoğun günlerde özverili çalışmalarıyla görevlerinin başında olan emniyet ve jandarma personelini de unutmayan Vali Şıldak, program kapsamında Altınoluk Jandarma Karakolu, Akçay ve Burhaniye Polis Merkezlerini de ziyaret ederek kolluk kuvvetlerinin bayramını kutladı.