Turhan Çömez, Burhaniye’de seçim bürosu açılışına katıldı, İYİ Parti’ye katılan üyelere rozet taktı

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili ve İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Turhan Çömez, Burhaniye’deydi. İYİ Parti Burhaniye seçim bürosu açılışına katıldı. Partiye katılan üyelere rozetlerini taktı.

photo 5 2024 02 27 14 21 47 |

İYİ Parti Burhaniye Belediye Başkan Adayı Avukat Uğur Çetin ve İYİ Parti Burhaniye İlçe Başkanı Erdoğan Kahya’nın da katıldığı program öncesi Çömez, davul-zurna eşliğinde Türk bayraklarıyla karşılandı.

“İYİ PARTİ AİLEMİZ BÜYÜYOR”

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Çömez, yeni katılan üyelerle İYİ Parti ailesinin büyüdüğünü belirtti. Çömez sözlerini şöyle sürdürdü, “Balıkesir için kolları sıvadık. Burhaniye için kolları sıvadık. Türkiye için kolları sıvadık. Son derece birikimli kadrolarımız var. Biz körfezi ve Burhaniye’yi gayet iyi yönetiriz. Çok güzel projelerimiz var. İYİ Parti kadrolarıyla Burhaniye’nin kaderi değişecek. Burhaniye’nin makus kaderi inşallah 31 Mart’tan sonra değişecek. Değerli Hazirun, Türk siyasetinde dengeyi ve denklemi değiştiren bir parti olarak İYİ Parti’nin gelecekte nerelere geleceğini görenler İYİ Parti üzerinden bugün Türkiye’de bir takım operasyonlar ve çalışmalar yapıyorlar.

Siyasettir gelenler olur, gidenler olur. AKP’nin Kurucular Kurulu’na bakarsanız bugün hiçbirinin olmadığını görürsünüz. Aynısı CHP içinde diğer partiler içinde geçerli. Zaman zaman bir iki istifayı gündeme getirip polemik ve siyaset yapmaya çalışıyorlar. İşte saha burada, sokak burada, millet burada. Geleceğimizi duyan Burhaniyeli kardeşlerimiz coşkuyla buraya geldiler. Ve dediler ki biz İYİyiz. “Türkiye’ye bolluk bereket gelsin’ dediler. İYİ Parti ailemiz büyüyor. Aramıza katılan yoldaşlarımı tebrik ediyorum. Balıkesir İYİ olacak, Burhaniye İYİ olacak, Türkiye İYİ olacak.” dedi. Açılış konuşması sonrası ise Çömez, İYİ Parti Burhaniye teşkilatına katılan üyelere rozetlerini taktı. Yeni üyelerle sohbet etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu