SULTANLAR, LİGE GALİBİYETLE BAŞLADI

Ayvalıkgücü Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Türkiye Voleybol Kadınlar 2. Ligi’ne yükselirken, ilk maçını 3-0 galibiyetle kazandı ve taraftarlarını sevindirdi.

Yoğun uğraşlar göstererek, geçtiğimiz sezon rakiplerini yenerek ’ne yükselen Ayvalıkgücü Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, ligin ilk maçını kendi sanasında oynadı. Rakibi olan Muğla Büyükşehir Belediyespor’u üç set boyunca sürdürdüğü üstün oyunla mağlup eden Ayvalıkgücü oyuncuları, taraftarlarına keyifli bir maç izletti.

Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Cumhuriyet Başsavcısı Metin Tokel ve çok sayıda taraftarın izlediği maçın sonunda, protokol üyeleri sahaya inerek sporcuları tek tek tebrik etti.
Filenin sultanlarının ilk maçlarında aldıkları galibiyet nedeniyle mutlu olduklarını ifade eden Ayvalık Belediye Başkanı Gençer, açıklamada bulundu. Ayvalıkgücü Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Antrenörü Sedat Oğuz ise, oyuncularına ve destekçilerine teşekkür ederek, diğer maçlarda da galibiyet almak için yoğun bir şekilde çalışacaklarını söyledi. Takım kaptanı Bahar Çetin de, yaptıkları sıkı antrenmanların karşılığını aldıklarını ifade etti. Takım oyuncuları, galibiyet sevincini coşkulu taraftarlarıyla paylaştı.

voleybol-1