ÖZEL OLİMPİYATLAR TÜRKİYE ONURSAL BAŞKANI DİLEK SABANCI’DAN KAYMAKAM SIRMALI’YA TEŞEKKÜR

 Türkiye’nin tanınmış işadamlarından Rahmetli Sakıp Sabancı’nın kızı Özel Olimpiyatlar Türkiye Onursal Başkanı Dilek Sabancı ve Özel Olimpiyatlar Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Civelek, 29 Kasım 2017 tarihinde Edremit’te gerçekleştirilen  Özel Olimpiyatlar Türkiye Dilek Sabancı Karma Futbol Turnuvası’na katkı sağlayan Edremit Kaymakamı Sayın Ali Sırmalı’ya teşekkür mektubu gönderdi.

Ünlü işadamı Sakıp Sabancı’nın önderliğinde 1982 yılında kurulan ve 170 ülkede, 225 kuruluşla faaliyet gösteren Özel Olimpiyatlar, Dilek Sabancı’nın himayelerinde yürütülen önemli bir projedir. Edremit İlçemizde de Edremit Kaymakamlığı koordinasyonunda yürütülen  08-15 ve 16-25 yaş arasındaki özel ve partner sporcuları bir futbol takımı çatısı altında birleştiren Özel Olimpiyatlar Türkiye Dilek Sabancı Karma Futbol Turnuvası 29 Kasım 2017 tarihinde yoğun katılımla gerçekleştirilmişti.

Dilek Sabancı Karma Futbol Projesi Edremit Sorumlusu Hikmet Ercan  Kaymakamlık koordinasyonunda yürütülen projeye katkılarından dolayı Kaymakam Ali Sırmalı’yı makamında ziyaret ederek Özel Olimpiyatlar Türkiye Onursal Başkanı Dilek Sabancı’nın teşekkür mektubunu sundular.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu