ODA BAŞKANLARINDAN KAYMAKAM ÜNSAL’A ZİYARET

Edremit Esnaf ve Sanatkârlar Oda Başkanları Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler.

Ziyarete; Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Erdoğan Güder, Terziler ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ali Madanoğlu, Madeni İşler ve Elektrikçiler Odası Başkanı Hayati Seçen, Oto Tamirciler Odası Başkanı Burhan Turan, İnşaat Ustaları Odası Başkanı Rasim İz, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Alaatin Akçeşme, Lokantacılar Odası Başkanı Aykut Dürüst, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mustafa Alparslan, Bahçıvanlar Odası Başkanı Serkan Serdar, Kahveciler Odası Başkanı Mustafa Aydoğan, Şoförler Odası Başkan Yrd. Hanifi Şentürk ve Mimarlar Odası Başkanı Erdoğan Ünlü katıldı.

Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Erdoğan Güder, ziyarette yaptığı konuşmada, “Edremit İlçemize atanan Kaymakamımıza ilçemize hizmet veren bütün esnaf kardeşlerim adına hoş geldiniz diyorum. Kendisinin Edremit ilçemiz için güzel hizmetler sunarak, başarılı işler ortaya çıkaracağına inanıyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal, “Güzel ilçemiz Edremit’te esnaflarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, bütün kurum ve kuruluşlarımızla birlikte güzel hizmetler yapmayı umut ediyoruz. İnşallah birlik ve beraberliğimizi de pekiştirerek halkımızın bizden beklentilerini karşılayacağız” dedi.