Muhammed Vurmaz hafta sonunu çocuklara ayırdı

Heyecan dolu maceralarıyla çocukların en çok sevdiği çizgi film karakteri olan Rafadan Tayfa, Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde Edremitli miniklerin karşısına çıktı. Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz’ın Edremitli çocuklara sunduğu ücretsiz etkinlik ailelerin takdirini kazandı
Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan ve Edremit Ak Parti İlçe Yönetimi ile birlikte Grup Rafadan Sahne Gösterisi ve Konser Programı’na katıldı


Çocuklara, karşısındaki kişilere duyarlı, empati kurabilen ve etkili insan ilişkileri edinmeyi öğütleyen Rafadan Tayfa, gösteriden dakikalar önce salonu dolduran Edremitli çocuklara unutulmaz bir gün yaşattı. Animasyon tarzındaki filmleri ile de son dönemlerin en çok konuşulan karakterleri olan Rafadan Tayfa üyelerinin gösterisini çocuklarla birlikte AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan ve Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz izledi..
Muhammed Vurmaz’dan çocuklara hafta sonu sürprizi
Edremit’te Rafadan Tayfa müzikalini izlemek için salona gelen çocuklar Rafadan Tayfa’yı çok sevdiklerini söylerken “Şimdi canlı canı Rafadan Tayfa’yı izleyeceğimiz için çok mutluyuz” dediler.
Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz yaptığı açıklamada; Rafadan Tayfa’ya çocukların olduğu kadar ailelerin de büyük ilgi göstermesi bizleri çok mutlu etti. Rafadan Tayfa yerli ve milli bir dizi karakterini canlandırıyor, benimde iki çocuğum pür dikkat izlemekten kendilerini alı koyamıyorlar. Bu tür etkinlikler hem ailelerimizi hem de çocuklarımızı mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu