MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI BOZKURT’TAN BAŞKAN GENÇER’E ZİYARET

CHP Balıkesir Milletvekili adaylarından Seval Bozkurt, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i makamında ziyaret etti.
Altınoluk CHP Teşkilatından Güneş Turgut, Körfez Kadın Emeği Dayanışma Derneği kurucu üyesi Beyhan Keskin, Gömeç Parti okulu eğitmeni Hüseyin Arzık, parti il ve ilçe yönetim kadrolarında bulunan parti eğitmenlerinden Nevzat Kav’ın eşlik ettiği ziyarette, CHP Ayvalık İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı, CHP İlçe eski başkanlarından Ahmet Toker, Renin Dilek Tan, Benal Satıcı, Belediye Meclis üyeleri Fahri Güren ve Şakir Sakarya hazır bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Rahmi Gençer, başarılar dileyerek, “Yolunuz açık olsun. Bu göreve gayet yakışırsınız. Hepimizin devam etmesi lazım. Birikimleri olan insanların devam etmesi lazım. Siz de öyle birisiniz. Sizi çalışmalarınızla tanıyoruz. Çok ciddi çalışıyorsunuz.. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Partinin Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı üzerine görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, seçimin bu kadar erken olmasını beklemediklerini ifade eden Seval Bozkurt, “CHP’nin 15 milletvekilini İyi Partiye vermesi gibi. Herkeste bir heyecan yarattı bu durum CHP’nin bu ülkede demokrasinin temeli olduğunu bir kez daha anlaşıldı. Biz de çok heyecanlandık, ümitlendik ve yola çıktık. Başaracağız inşallah bu sefer” dedi. Bozkurt, Altınoluk temsilciğinde başladığı görevini, parti eğitmenliğinin ardından, Balıkesir-Çanakkale Bölge eğitim koordinatörlüğüne yükselttiğini belirtti.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu