Mehmet Ertaş ve Ahmet Akın ETO’yu ziyaret ettiler

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, CHP Edremit İlçe Başkanı Emin Yalçıntaş, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve CHP İlçe Yöneticileri bugün Edremit Ticaret Odası Başkanı Ahmet Çetin, Meclis Başkanı Bayram Kayahan ve Yönetimi ziyaret ettiler. 

WhatsApp Image 2024 03 19 at 17.09.42 2 |

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş; Halkla iç içe, tüm sorunları bilen ve çözüm üreten bir belediye başkanı olacağını söyledi. Ertaş; “ Halktan kopuk ve otoriter yönetim anlayışına karşı; demokratik ve katılımcı yerel yönetim anlayışımız esas olacaktır” dedi.

WhatsApp Image 2024 03 19 at 17.09.42 1 |

CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, Mehmet Ertaş ile birlikte çok güzel bir şekilde Edremit ve Balıkesir’i yöneteceklerini söyleyerek, “ Ahmet ve Mehmet el ele verecek, Edremit Körfezinde ne gerekiyorsa o yapılacaktır. Balıkesir ve Edremit’in bütçesi buna müsaittir. Büyükşehir Belediyesi olarak 1 Nisan’da itibaren çalışmalar başlayacaktır” diye konuştu.

WhatsApp Image 2024 03 19 at 17.09.43 |

Edremit’in sorunlarını hızla çözeceklerinin altını çizen Ertaş; “ Yurttaşlarımızın şikâyetlerini ve taleplerini yakından takip edeceğiz. Edremitlilerin ihtiyaçlarını hızlı biçimde karşılayan etkin ve güçlü bir yerel yönetim anlayışını hayata geçireceğiz. Bunun için, belediye yönetiminde gerekli düzenlemeleri yapacağız; teknolojinin sunduğu tüm olanaklardan faydalanacağız” diye konuştu.

Ertaş; “Günlük programımız kapsamında İlçe Başkanımız Sn. Av. Emin Yalçıntaş, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız sevgili kardeşim Sn. Ahmet Akın, ilçe yöneticilerimiz ve belediye meclisi üyesi adayı yol arkadaşlarımla birlikte güzel Edremit’imizi birlikte yönetmek için yola çıktığımız Edremit Ticaret Odası’nı ziyaret ettik.

İlk günden beri bizlere odalarının kapısını açan odamızın tüm temsilcilerine Oda Başkanımız Sn. Ahmet Çetin ve Oda Meclis Başkanımız Sn. Bayram Kayahan nezdinde teşekkür ederim” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu