Mehmet Ertaş: Edremitlilerin alın terinin ve emeğin yanında olacağız

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş;” Edremitliler siyasetin sorunlarına çare olmasını ve bunu yaparken de siyasetçilerin toplumun beklentilerine kulak vermesini istiyor. Bizlerde bu anlayışı yaşama geçirmek amacıyla Edremit Halkının, yakın çevremin ve partili arkadaşlarımın verdiği destek sayesinde karşınızda Edremit Belediye Başkanlığı için aday olarak bulunuyorum. Bu yarışta, CHP Edremit ilçe örgütüne çeşitli kademelerde hizmet etmiş ve hizmet etmek için siyasal mücadelelere girmiş birçok arkadaşımız da bana destek veriyor. Kendilerine huzurunuzda bana duydukları güven için teşekkür ediyorum. 31 Martta bu anlayış ile Edremit’in Belediye Başkanı olacağım. Ekibim ile birlikte az kaldı geliyoruz. Edremitlilerin alın terinin ve emeğin yanında olacağız” dedi. 

WhatsApp Image 2024 03 14 at 11.53.54 1 |

Hızla büyüyen kentlerin sorunları da hızla büyüdüğünün altını çizen Ertaş; “Geniş bir alana yayılan Edremit’te başta ulaşım, trafik ve otopark sorunu olmak üzere, bir arada yaşamanın getirdiği sıkıntılar da hızla büyümektedir. Edremit’in trafik ve otopark sorununa akılcı ve kalıcı çözümler üretmek, yayalaştırma projeleriyle günlük yaşamı kolaylaştırmak, insan odaklı bir kent yaşamını ortaya koymak gibi temel hedefler çerçevesinde hizmetlerimizi yoğunlaştıracağız” diye konuştu.

WhatsApp Image 2024 03 14 at 11.53.54 |

 Edremit Halkının, Edremit’te yaşamaktan keyif aldığı bir kent yapacağını kalın harflerle çizen Ertaş; “Var gücümüzle Edremit’i daha huzurlu ve mutlu insanların yaşadığı bir kent haline getirmek istiyoruz. Mesela turizm, Edremit için vazgeçilmez bir faaliyet alanıdır. Turizmde çeşitlilik yaratmak ve turizm yatırımlarını teşvik etmek için Edremit’in eksik yönlerini saptamak ve bu eksiklikleri gidermek yine öncelikli hedeflerimizden olacaktır” dedi.

WhatsApp Image 2024 03 14 at 11.53.53 1 |

Doğal güzelliklerimizi, tarihi ve kültürel mirasımızı koruyup tanıtacak önlemler hep gündemde olmuş ve geçmiş dönemlerde bu uğurda çok mücadele verildiğini söyleyen Ertaş;” Bu amaçla çaba harcamış tüm Belediye Başkanlarımıza ve Belediye emekçilerimize teşekkür ediyorum. Bu çalışmaları geliştirmek, daha ileriye götürmek, özellikle tarihi mirasımızı ortaya çıkararak Edremit’i cazibe merkezi haline getirmek için mücadelemiz kesintisiz olarak, artarak devam edecektir. İnanıyoruz ki; tarihi ve kültürel mirasımıza sahip çıkıldıkça Edremit’in değeri artacak ve sosyo-ekonomik kalkınmamıza büyük katkı sunacaktır” diye konuştu.

WhatsApp Image 2024 03 14 at 11.53.52 4 |

BOSTANCI, ALTINKUM VE ALTINOLUK SANAYİ ESNAFI ZİYARET EDİLDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş ve ekibi Bostancı Mahallesine giderek vatandaşlar ile bir araya geldi. Mahalle muhtarı Ahmet Demir ve Mahalle halkının coşkulu karşıladığı Ertaş’a Bostancı Halkı “EVET” dedi.

WhatsApp Image 2024 03 14 at 11.53.52 3 |

Ertaş; “Bostancı Mahallemizdeyiz. Bizleri her zaman olduğu gibi büyük bir coşkuyla karşılayıp, bağrına basan Bostancı Mahallemizde yaşayan tüm komşularıma muhtarımız Ahmet Demir nezdinde teşekkür ediyorum ” diye konuştu.

Mehmet Ertaş ve ekibi günlük ziyaretleri kapsamında CHP İlçe Başkanı Emin Yalçıntaş, ilçe yöneticileri ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Altınkum Mahallesi Havuzlu Site bölgesinde halk ile buluştu. Bölgenin sorunları üzerine çözüm önerilerimizi paylaşıldığı ziyarete CHP Meclis Üyesi Özkan Saka’da eşlik etti.

WhatsApp Image 2024 03 14 at 11.53.52 |

Ertaş; “ Günlük ziyaretlerimiz kapsamında ilçe başkanımız Sn.Av. Emin Yalçıntaş, ilçe yöneticilerimiz ve değerli meclis üyesi adayı yol arkadaşlarımla birlikte Altınkum Bölgesi Halk Buluşmamızı gerçekleştirdik. Bizleri dinlemek üzere toplanan ve sorunlarını bizlere aktaran tüm komşularımıza, yeni dönemde yapacaklarımızdan bahsettik. Bu buluşmanın gerçekleşmesi için işletmesinin kapılarını bize açan Sn. Mehmet Keskin’e teşekkür ederim.

WhatsApp Image 2024 03 14 at 11.53.52 2 |

Ayrıca, kıymetli dostum Sn. Cavit Cebeci, ilçe başkanımız Sn.Av.Emin Yalçıntaş, ilçe yöneticilerimiz ve meclis üyesi adayı yol arkadaşlarımla birlikte Altınoluk Sanayi Sitemizi ziyaret ettik. Sanayi esnafımızın tek tek ellerini sıkıp, bereketli kazançlar diledik.

Edremit’imizin her yerinde alın terinin ve emeğin yanında biz varız” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu