Mehmet Ertaş : Az kadı geliyoruz.

WhatsApp Image 2024 03 12 at 14.44.24 1 |

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş; Edremit’te yaşayan bir Edremitli olarak, başarılı bir belediye başkanı olacağını üstüne basa basa söyledi. Edremit’te yaşayan halk tarafından büyük bir destek gören” Az kaldı geliyoruz” diyen Ertaş; “ Belediye başkanlığını en büyük ve gerçek hizmet alanı olarak gördüğüm için hiçbir kimseyi, bir kesimi her ne sebeple olursa olsun ayrıştırmanın, dışlamanın, kayırmanın, keyfi davranmanın hem mizacımda, hem insanlık anlayışımda, hem vicdanımda ve hem de adalet anlayışımda yeri olamaz. Hiç bir zamanda olmadı” dedi.

WhatsApp Image 2024 03 12 at 14.44.24 |


Seçim çalışmaları başladığı günden beri her yere giden, her gönüle giren, her kesimi ziyaret eden gönüllere dokunan CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş; “Gerçekten sosyal demokrat bir anlayışla belediyecilik yapmak istiyoruz. Sürdürülebilir kalkınma, gelecekteki nesillerin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak için bugünün ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarının yanı sıra çevresel ihtiyaçlara da dikkat ederek kararlar almaktır. Bu kararları almak için göreve talibiz” diye konuştu.

WhatsApp Image 2024 03 12 at 14.44.22 2 |Yeşil bir yaşam ve gelecek yaratma adına çevreye duyarlılık ve doğal dengeyi önemseyen ve önceleyen bir anlayışı öne çıkarıp, daha yaşanabilir kent ortamının yaratılması yönünde gerekenler yapılıp, gerekli önlemler alınacağının altını kalın harflerle çizen Ertaş; “ Özellikle kırsal mahallelerimizde hem kültürel olarak hem de ekonomik amaçlı olarak yöresel ürünleri, el sanatları ürünlerini öne çıkararak en başta kadın üreticilerimize iş alanı yaratacak kooperatifleştirmeler, bu yöne birlikleşme ve oluşumlar, desteklenecektir” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu