MAHALLE LİGİ FUTBOL TURNUVASI BURHANİYE AYAĞI SON BULDU

Mahalle Ligi Futbol Turnuvası Burhaniye ayağı son buldu. Burhaniye’de Gençler ve Yıldızlar olmak üzere 49 takımın katıldığı turnuvalar düzenlenen ödül töreni ile son buldu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin; Balıkesir Valiliği, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü arasında imzalanan işbirliği protokolü ile “İmkân Bizden Oynamak Sizden” sloganıyla düzenlenen ve 20 ilçe ve 1130 mahallesindeki genç ve çocukların spor yapmasına katkı sağlayan Mahalle Ligi Futbol Turnuvası Burhaniye’de son buldu. Final Maçlarının ardından düzenlenen ödül töreni ile de kazanan takımlar kupalarını aldılar.

Ödül Törenin ilk olarak Gençlerde birinci olan Şarköy FC kupasını Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner’in elinden aldı. Kaymakam Öner takımı tebrik ederek “Mahalle Ligi Futbol Turnuvası 2017-2018 sezonunu Burhaniye’de bitirdik. Gençlerde birinci olan Şarköy FC takımını kutluyorum. Ayrıca ilçemizde turnuvaya katılan tüm takımlarımızı ve sporcuları tebrik ediyorum. Önemli olan bu turnuvaya katılmak, ekip olmak ve spora yönelmek. Bu turnuvayla amacımız güzel bir gençlik yetiştirmek ve gençlerimizi spora teşvik etmek. Büyükşehir Belediyemiz başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ve ilde düzenlenecek finallerde de Şarköy takımımızdan şampiyonluk bekliyoruz. Centilmenlik kazansın diyorum” dedi.

Yıldızlar kategorisinde birinci olan Bahçelievler Takımına ise kupaların Burhaniye Belediye Başkan Vekili Galip Yardımcı takdim etti. Takımlara başarılar dileyen Yardımcı “tüm arkadaşlarımı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

İkinci, üçüncü ve dördüncü takımlara ödüllerini İlçe Gençlik ve Spor Müdürü, Burhaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü, Sportif Eğitim Uzmanı, Gençlik ve Spor Şube Müdürü, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Personeli ve Futbol Antrenörü verdiler. Dereceye giren diğer takımlar ise şu şekilde sıralandı. Gençlerde ikinci olan Genç Yıldızlar, üçüncü olan Sağlık Gücü dördüncü ise Ticaret Spor takımı oldu.  Yıldızlar kategorisinde de ikinci Nadir Tolun Fırtınalar takımı, üçüncü Şehit Mustafa Serin Yıldızlar takımı dördüncü ise Hacı Mustafa Müdüroğlu takımı oldular.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu