Küçükkuyu’nun parlayan başkan aday adayı Medine Aksoy

Küçükkuyu’nun geleceğine yön verecek parlayan bir lider adayı Medine Aksoy; köklü geçmişi, vizyoner bakış açısı ve samimi duruşuyla Küçükkuyu’nun ilerlemesine liderlik etmeye hazır. Küçükkuyu CHP Belde Teşkilatı Binası önünde aday adaylığını yoğun bir kalabalık önünde açıklayan Aksoy liderlik tarzı, katılımcılığı ve şeffaflığı temel alıyor.

Toplumun her kesimine eşit ve adil bir şekilde hizmet etmeyi amaçlayan Aksoy, her fırsatta Küçükkuyu’nun güzelliklerini ve potansiyelini ortaya çıkarmak için kararlı bir şekilde çalışacağını belirtiyor.

Kültür, çevre yenilik ve yerel sorunlar gibi önemli konularda kapsamlı projelerle dolu bir vizyon sunan Medine Aksoy, Küçükkuyu’nun sadece bugününü değil, geleceğini de düşündüğünü ifade ediyor. Katılımcı bir yönetim anlayışıyla halkın fikirlerine değer veren ve ortak aklı ön planda tutan bir lider olarak Medine Aksoy aday adaylığını açıkladığı yoğun katılımlı toplantıda “Artık günümüzde hemen hemen her meslekte kadın erkek beraber çalışmakta. Birçok başarılara imza atmaktadır. Şu anki topluluğun çoğunluğunu kadınlar oluşturuyor. Şu an kürsüde konuşan bende bir Cumhuriyet Kadını olmanın faziletleri sayesinde karşınızdayım.

Bir kadın olmanın haysiyeti ile aldığım eğitimlerin ve 35 yıllık başarılı bir iş yaşamının getirileri bu gün karşınızda olmanın gururunu duyuyorum. Ben kardeşiniz, ablanız, bacınız olarak sizin desteğiniz ile partimiz ön görür, uygun bulursa başkanınız olacağım. Beni yalnız bırakmayan tüm dostlarıma, misafirlerime, burada bulunan herkese çok teşekkür ediyorum.dedi.

Konuşmanın ardından kalabalık marşlar ve bayrak gösterileri ile Medine Aksoy’a tam destek verdiklerini gösterdiler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu