KİTAP OKUMAK, GELECEĞE AÇILAN PENCEREDİR

Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç,  BENGİ projesi kapsamında  Özel Arel Temel Lisesi’nde düzenlenen Okuma Etkinliğine katıldılar. 20 dakika süren kitap okuma etkinliğinden sonra öğrencilerle sohbet eden Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Edremit  İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, öğrencilerimize kitap okumanın öneminden, başarıya ve kişisel gelişime olan katkılarından bahsettiler.

Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı  “Başarı düzenli çalışmaların sonucudur. Başarılı olmak, ailemize ve ülkemize olan borcumuzu ödemek için çok çalışmalı, çalışırken de, kitap okumayı ihmal etmemeliyiz.” dedi.

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, Kitap okumanın, erken yaşlarda kazanılan bir alışkanlık olduğunu belirterek “Siz değerli gençler ders çalışmanın yanında düzenli olarak kitap okursanız, hayatta ve ilerde seçeceğiniz mesleklerde daha başarılı olursunuz.”dedi.

Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç,  öğretmen ve öğrencilerle yaptıkları söyleşinin ardından başarı dilek ve temennilerinde bulunarak okuldan ayrıldılar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu