KEMAL KILIÇDAROĞLU AYVALIK’A GELİYOR

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ve Ayvalık CHP İlçe Örgütü TBMM ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinde bir dizi görüşmede bulundu. Gençer, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’ndan 26 Mayıs’ta Ayvalık’a gelme sözü aldı.
Ayvalık’ı temsilen Ankara’da yapılan görüşmelere Başkan Rahmi Gençer’in yanı sıra Balıkesir CHP İl Başkanı Serkan Sarı, Balıkesir Milletvekilleri Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Namık Havutça, Ayvalık İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı, Ayvalık Belediyesi meclis üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Tülin Çalışıcı ve Gençlik Kolları Başkanı Barış Saltık ile yirmi kadar partili katıldı.
Başkan Rahmi Gençer, ziyaret sırasında Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu Ayvalık’a davet etti. İlk tatilini Ayvalık’ta yaptığını ve kenti çok sevdiğini ifade eden Kemal Kılıçdaroğlu, 26 Mayıs 2018’ın kendisi için en uygun tarih olduğunu ve Ayvalık’a gelmekten memnuiyet duyacağını belirtti.
Yapılan görüşmede Kemal Kılıçdaroğlu’nun her zamanki gibi kendilerini sıcakkanlı ve içten karşıladığını belirten Başkan Gençer, Ayvalık halkı ve parti ilçe örgütü olarak kendilerine çok teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu