KAYMAKAM SIRMALI PROJE OKULLARINI ZİYARET EDİYOR

Vali Ersin Yazıcı öncülüğünde başlatılan ve öğrencilere sevdiren Sporda Yetenek 10’la Gelecek Projesi kapsamında Edremit’te 3695 öğrenci sporla buluşuyor.

Sporda Yetenek 10’la gelecek Projesi kapsamında İlçe Kaymakam Ali Sırmalı, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Fethi Bilge ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç ile birlikte  İlçemiz okullarında devam etmekte olan kursları yerinde görmek amacıyla ziyaretler düzenliyor.

Bu kapsamda Zeytinli Naim Süleymanoğlu İlkokulunu ziyaret eden Kaymakam Ali Sırmalı Okul Müdür V. Güven Balkancı’dan mevcut kurs ve kursa katılan öğrenci sayıları, açılacak olan kurslarla ilgili bilgiler aldılar. Okulda proje kapsamında açılan Basketbol kursuna katılan 50 öğrenci ile birlikte basketbol oynayan Kaymakam Sırmalı öğrencilerle keyifli vakit geçirdi.

Projenin amacının öğrencilere sporu sevdirmek olduğunu söyleyen Edremit Kaymamı Ali Sırmalı 21 proje okuluna ziyaretler düzenleyeceğini ve öğrencilerle birlikte spor aktivitelerine katılım sağlayacağını ifade etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu