GAZETECİ OTAĞ’I LOKMA HAYRI İLE ANILDI

Balıkesir Basının emektar ve çilekeş ismi Otağ Fırıncıoğulları için vefatının 40. gününde Gazeteciler Cemiyeti’nde lokma hayrı düzenledi. Meslektaşları, ani ölümüyle basın camiasını yasa büründüren Otağ’ı  ruhuna dualar göndererek andı.
BGC Basın Müzesi ve Medya Merkezi bahçesinde, Gazeteciler Cemiyeti ve manevi dayısı Mustafa Atik tarafından düzenlenen lokma hayrı öncesi mevlit okundu. Fırıncıoğulları ve merhum gazeteciler ile şehitlerimizin ruhuna dualar gönderildi. Ardından atandaşlara lokma-peynir ikramında bulundu.
Anma etkinliğine Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, Basın İlan Kurumu (BİK) Şube Müdürü Gökhan Eren başta olmak üzere meslektaşlarıyla sevenleri katıldı.  
40 GÜN OLDU
Birlik gazetesi ve İhlas Haber Ajansı muhabiri Otağ Fırıncıoğulları, kalp rahatsızlığı sonucu gittiği Şehir Hastanesi’nde anjiyo sonrası  alındığı yoğun bakımdaki tedaviye cevap vermeyerek yaşamını yitirmişti.
Hasan Otağ Fırıncıoğulları 50 yaşında ve bir çocuk babasıydı.
Balıkesir Basının emektar ve çilekeş ismi Fırıncıoğulları, 22 Haziran’da  meslektaşlarıyla sevenlerinin katıldığı törenle Başçeşme Mezarlığında toprağa verilmişti.