Filipin asıllı Türk vatandaşı Deniz, oyunu Çömez’e verecek

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili ve İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Op. Dr. Turhan Çömez, Marmara Adası’nda seçim çalışmalarına katıldı. Esnafı ziyaret edip vatandaşla sohbet etti.

Erdek, Narlı Mahallesi’nden feribot ile Marmara Adası’na geçen İYİ Parti Balıkesir Milletvekili ve İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Op. Dr. Turhan Çömez’e, Marmara Adası ziyaretinde İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Fehmi Yörük, İYİ Parti Marmara Belediye Başkan adayı Ceyhun Targın, İYİ Parti Marmara İlçe Başkanı Muhammet Yayla, il ve ilçe teşkilatı üyeleri eşlik etti.

photo1710601199 |

Dövizin Yükselmesi Deniz’i de Etkiledi

Türkiye’de dövizin son 10 yılda aşırı yükselmesi Türk vatandaşı olan Deniz’i de etkilemiş. Deniz, kur artışı nedeniyle yıllardır anne ve babasını görmeye Filipinler’e gidemediğini belirtti. Uzaktaki akrabalarıyla telefonla görüntülü görüşme yaparak hasret giderdiğini söyledi.

photo1710601209 |

Oyunu Turhan Çömez’e Verecek

Vatandaş olduğu için oy kullanma hakkı da bulunan Deniz, Turhan Çömez’e destek sözü de verdi. Çömez’in, “Oyunu kime vereceksin?” sorusuna, Deniz; “Güneş’e oy vereceğim” diye yanıtladı.

Deniz, Marmara Adası’nda İYİ Parti’nin Belediye Başkan adayı Ceyhun Targın’ı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için de Turhan Çömez’i desteklediğini belirtti ve “Oylarım size” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu