Ertaş “Ben, sen yok, biz varız”

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş, Pazar günü Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde örgüt denetimli yapılan ön seçimde demokrasi şölenine katkı veren CHP Yönetimi, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ile bir araya gelerek destekleri için teşekkür etti. Ayrıca, aday adaylarından Tümdeniz Çelebi, Cemal Arslan, Yurt Yıldırım, Metin Tunçer, Hasan Özpolat ve Nevin Sayman’ı ziyaret eden Mehmet Ertaş, CHP Edremit İlçe Başkanı Av. Emin Yalçıntaş, Av. Ahmet Özkoca ve Cavit Cebeci Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını daha da yukarılara taşımak adına görüşmeler düzenlediklerini dile getirdiler.

CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş; “ Gençlik Örgütümüz ile ilçe Başkanlığımız da bir araya geldik. Partimizin geleceğinin emin ellerde olduğunu bize bir kez daha gösteren gençlerimize teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devam etmesini diliyorum” dedi.

EDREMİT BİZE, BİZ EDREMİT’E EMANETİZ

Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir parçası olmaktan her zaman onur ve gurur duyduğunu hatırlatan Ertaş; “ CHP’deki yol arkadaşlarım ile birlikte yuvamız olarak gördüğümüz partimizi daha iyi yerlere taşımak için “Ben, sen yok, biz varız“ anlayışıyla ekibimiz ile gümbür gümbür geliyoruz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu