EDREMİT’TE MÜFREDAT BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.

Edremit İlçe Merkezinde 11 Eylül Pazartesi günü başlayan ve sayısı otuza ulaşan Müfredat Bilgilendirme Toplantılarına yenileri ekleniyor

Güncellenen Öğretim Programları tanıtımını yapan İl Formatörleri; Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Matematik , Fizik Beden Eğitimi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Kimya, Coğrafya Biyoloji ve İngilizce alanında da öğretmenlerimizi bilgilendirdi.

15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu’nda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi müfredat tanıtım toplantısına katılan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç; bir selamlama konuşmasıyla toplantıyı başlattı.

Yapılan diğer toplantılar ise, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Fehim Altun ve Ramazan Öney’in katılımıyla devam etti.

Güncellenen Öğretim Programları tanıtımı

14 Eylül tarihinde Sınıf Öğretmenlerine yapılacak olan bilgilendirme toplantıları ile sona erecektir.

Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç, Edremit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılan onarım ve yenileme çalışmalarını yerinde inceleyerek, Okul Müdürü Orhan Koç’tan bilgi aldı. Kısa zamanda okulda çok büyük ve çok güzel çalışmalara imza atıldığını belirterek, Okul Müdürü Orhan Koç’u ve çalışma arkadaşlarını tebrik etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu