“Edremit’i tekrar AK Belediyecilikle tanıştıracağız”

Ak Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, yaptığı açıklamada, 31 Mart’ta değerli halkımızın teveccühleri ile Edremit’i tekrar AK Belediyecilik ile tanıştıracaklarını ve Edremit’te tarih yazacaklarını söyledi.
Başkan Umutlu şunları söyledi: “Kıymetli Edremit’liler ;
Sevgili hemşehrilerim ;
Hizmet Sırası Edremit’te :
14 Ağustos 2001 tarihinde Ak Parti’nin kurulmasıyla sadece ülkemizde değil aynı zamanda tüm dünyada ezberler bozuldu, siyaset tarzı değişti. Aziz milletimiz için olmazı oldurduk , ülkemizi dünyada söz sahibi haline getirdik. Hizmetlerimiz saymakla bitirilemeyecek kadar çoğaldı. Her seçimde halkımızın artan teveccühü ile hizmet azmimiz daha da arttı. 31 mart yerel seçimlerine de bu azim ve kararlılıkla gireceğiz, buradan tüm hemşehrilerime Edremit’in tekrar Ak belediyecilike kavuşması için gün saydığımızı, 31 Mart’tan sonra Edremit’in AK Belediyecilik ile marka şehir olacağını ilan etmek istiyorum.
Belediyecilik destanı yazacağız
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde yazdığımız belediyecilik destanını 31 marttan sonra Edremit’te de yazacağız. 1994 öncesi çöp dağlarıyla dolan Istanbul’da yazdığımız destanı Edremit’te tekrar yazacağız ve Edremit’i hak ettiği mümtaz konuma getireceğiz.
Sevgili hemşehrilerim ;
Partimizce ilan edilen takvim doğrultusunda 31 mart yerel seçimleri için belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvurularını kabul ettik ve meclis üyesi aday adaylığı başvurularını 5 ocak 2024’e kadar almaya devam edeceğiz. Büyükşehir belediye başkan adayımızın belirlenmesinden sonra ilçe belediye başkan adayımız da netleşecek. Her seçimde olduğu gibi gene yoğun bir başvuru ile karşılaştık. Bugün itibariyle , belediye başkan aday adaylığı için başvuru yapan hepsi birbirinden kıymetli ve hepsi de Edremit için gece gündüz demeden yıllardır çalışan 5 aday adayımızla ilgili değerlendirmeler Genel Merkez yetkili kurullarımız, il başkanlığımız, milletvekillerimiz tarafından titizlikle yürütülmektedir. Aday adaylarımızdan hangisi aday gösterilirse gösterilsin tüm aday adaylarımız ile teşkilatımız, milletvekillerimiz el ele , omuz omuza Edremit’in Ak Belediyecilik ile tanışması için çalışmaya devam edecektir.
Cumhur İttifakı tarihe altın harflerle geçmiştir
Önceki seçimlerde olduğu gibi Ak Parti ve Mhp teşkilatları el ele vererek Edremit için, Balıkesir için, ülkemiz için çalışmaya devam edecektir. Cumhur ittifakı, hizmetleri ile halkımızın gönlüne taht kurmuştur ve örnek bir ekip çalışmasıyla yoluna devam edecektir. Mhp li tüm teşkilat mensuplarına, milletvekillerine ve tüm yöneticilerine teşekkürü borç biliriz.
Halkımız Cehape’ye kırmızı kart gösterecek
Yıllardır Cehape’li belediyeden hiç bir hizmet alamayan ve bu yüzden hak ettiği yere gelemeyen Edremit için marka şehir olma vakti geldi. Cehape’li belediyenin rezillikleri ile haber olan Edremit artık 21. asra yakışır hizmetlerle tanışmalı ve kaybettiği yılları bir an evvel telafi etmelidir. Edremit’i borç batağında boğanlara halkımızın kırmızı kart göstereceğinden şüphe duymuyoruz.
Aziz Edremit’liler;
Tüm aday adaylarımızla , tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte
Dünya lideri sayın Cumhurbaşkanımızın her fırsatta ifade ettiği gibi Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet düsturuyla hareket ediyoruz.
Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız diyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu