EDREMİT TERÖRE KARŞI TEK YÜREK OLUYOR

Edremit ilçesinde kamu kurumları ve siyasi partiler teröre karşı el ele verdiler. Kaymakamlık, Edremit Belediye Başkanlığı, AKP, CHP ve MHP tarafından 14 Aralık 2016 Çarşamba günü saat 12.30’da Cumhuriyet Meydanı’nda basın açıklaması yapılacak.  

İstanbul, Beşiktaş’ta yaşanan terör saldırısına karşı Balıkesir’in Edremit ilçesinde Kaymakamlık, Belediye ve siyasi partiler tek yürek oldu. Edremit Belediye Başkanlığında; Başkan Kamil Saka, AKP Edremit İlçe Başkanı Metin Örkçü, CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel ve MHP Edremit İlçe Başkanı Ahmet Kabaklı’nın bir araya gelerek yaptığı görüşmeler ve Kaymakam Ali Sırmalı’nın da onayı ile teröre karşı ortak bir basın açıklaması yapılmasına karar verildi. 

Alınan karar doğrultusunda “Kuva-yi Milliye Şehri Edremit Teröre Karşı Elele” sloganı ile Edremit Kaymakamlığı, Edremit Belediye Başkanlığı, Adalet ve Kalkınma Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi Edremit İlçe başkanlıkları tarafından 14 Aralık 2016 Çarşamba günü saat 12.30’da Cumhuriyet Meydanı’nda basın açıklaması yapılacak. 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Ülkemizde yaşanan terör olaylarını protesto etmek ve birliğimize sahip çıkmak için Çarşamba günü saat 12.30’da Cumhuriyet Meydanı’nda Kaymakamlık, Belediyemiz, AKP, CHP ve MHP İlçe Başkanlıkları tarafından düzenlenecek basın açıklamasına tüm Edremitli yurttaşlarımızı davet ediyorum” dedi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu