“Cumhuriyetin İkinci Yüzyılına Yakışır Bir Edremit’i Birlikte Kuracağız”

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan A. Adayı Mehmet Ertaş bu pazar günü gerçekleşecek parti içi ön seçime yoğun katılım ile katılacağını beyan ederek; “‘Şimdi yeni bir yolculuğa çıkıyoruz” dedi.
DEĞİŞİM EDREMİT’TEN BAŞLAR
Mehmet Ertaş; “Değişim Edremit’ten başlar. Bilgili, tecrübeli, yetkin ekiplerimizle çalışıyoruz. Her alanda projelerimizi hazırladık. Edremit ikinci yüzyılda örnek bir belediyeye kavuşacak. Genel Başkanımız Sn. Özgür Özel önderliğinde Edremit’te değişim ruhu kökleşecek, Edremit bu sefer belediyecilikte Türkiye’ye öncü olacak”
Edremit’in adeta röntgenini çıkardık’ diyen Mehmet Ertaş’ın hedefi ise, yeni teknolojilerden yararlanan 21. yüzyılın tüm imkanlarını kullanan, katılımcı, şeffaf, etkin, verimli ve dinamik bir belediyeciliği hayata geçirmek.
Bu pazar yapılacak parti içi demokrasi şöleninde katılım sağlayacak tüm aday adayı arkadaşlarına başarı dileklerinde bulunarak, “Adımız farklı olsa da soyadımız Cumhuriyet Halk Partisidir, bu pazar düğünümüz var el-ele kol kola salona girip ve hep birlikte kazanan Edremit olarak çıkacağız.”
40 yıllık siyasi hayatının en az 15 yılını kamuda geçiren Mehmet Ertaş tecrübesi ve birkimlerini her zamankinden daha büyük bir azim sorumluluğu ile yerine getireceğinin izahını ederek; “Size söz veriyorum. En büyük projem 7/24 çalışmak, sürekli sahada olmak. Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel öncülüğünde başlayan değişim ruhu güçlenecek, Cumhuriyet’in sembolü Kuvai Milliye Kenti Edremit öncü olacak. Atatürk’ün Türkiye’si kazanacak!’ dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu