CHP’Lİ VEKİLLERDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

CHP Balıkesir milletvekilleri İl Başkanı Serkan Sarı ile birlikte Edremit ilçe örgütüne teşekkür ziyaretinde bulundu.

İlçe ziyaretleri kapsamında daha önce Balya, Havran ve İvrindi ilçe örgütlerini ziyaret eden Milletvekilleri Ahmet AKIN, Fikret Şahin, Ensar Aytekin ve il Başkanı Serkan Sarı CHP Edremit ilçe örgütünde İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş, Kadın Kolları Başkanı Nerman Çelik, Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Yavuz, yönetim kurulu üyeleri ve kalabalık bir partili gurubunca karşılandı.

Edremit Belediye Başkan Vekili Ahmet Özkoca, Belediye Başkan Yardımcısı Metin Tuncer ve Belediye meclis üyelerinin de hazır bulundukları ziyarette İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş ziyarete gelen millet vekillerine yeni görevlerinde başarılar dileyerek örgüt olarak her zaman vekillerimizin arkasında olacaklarını belirterek ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Sırasıyla birer konuşma yapan İl Başkanı Serkan Sarı, Milletvekilleri Ahmet AKIN, Fikret Şahin, Ensar Aytekin kendilerine destek olan ilçe örgütü ve gecesini gündüzüne katarak çalışan kadın kolları ve gençlik kollarına ve yüreği CHP için çarpan bütün partililere teşekkür ettiler.

Gündeme ve özellikle seçimlere ilişkin görüşlerini paylaşan ve önümüzdeki süreçte kişi odaklı siyasetin yerine ilkeler düzeyinde siyaset yapılması gurusu yapıldı.

Milletvekilleri Ahmet AKIN, Fikret Şahin, Ensar Aytekin ve il Başkanı Serkan Sarı konuşmaların ardından partililerden gelen soruları yanıtladılar ve kendilerine gösterilen sıcak ilgiden memnuniyetlerini belirterek teşekkür ettiler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu