CENGİZ BALKAN “SU HAYATTIR”

Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan pandemi döneminde beldenin artan su ihtiyacının karşılanması için çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Cengiz Balkan “Öncelikle ülkemizi ve dünyamızı saran Koronavirüs salgını sürecinde ve sonrasında hayata geçirilen normalleşme sürecinde sosyal mesafe ve maske kurallarına riayet ettiğiniz için sizlere tek tek teşekkür ediyorum.

Gerek pandemi döneminde uzun süre evlerde kalınması gerekse geçtiğimiz kış aylarında son yılların en kurak dönemini yaşamımız sebebiyle beldemizde son günlerde yüksek noktalarda, genellikle akşam saatlerinde su sıkıntısı yaşanmıştır. Göreve geliş gayemiz olduğu üzere sizlerin yaşamış olduğu bu mağduriyeti gidermek amacıyla yeni bir su kuyusu açmış bulunmaktayız. Açmış olduğumuz bu yeni kaynak öncellikle yaklaşmakta olan kurban bayramında ve tabi önümüzdeki yıllarda da yaşanabilecek su sıkıntılarına bir çözüm olacağına inancımız tamdır.

Yeni su kaynağımızın siz kıymetli hemşehrilerime hayırlı olmasını temenni ederken, hayatın olmazsa olmazı su kaynaklarımızı gelecek nesillerimizi düşünerek daha tasarruflu kullanmanızı rica ediyor sağlıklı günler diliyorum.” Dedi.