Bulut teknolojileri, orta ve büyük ölçekli işletmeler için ideal

Günümüzde işletmelerin sıklıkla sorduğu “Bulut hizmetler neden tercih edilmeli?” sorusuna ayrıntıları ile cevap veren Fazlanet Bilgi Teknolojileri A.Ş. CEO’su Perviz Altay, “Bulut teknolojileri, özellikle orta ve büyük ölçekli işletmeler için günümüzün hızla değişen iş dünyasında başarıya ulaşmanın anahtarlarından biri olarak görülmektedir” dedi.

Türkiye’nin bilgi teknolojileri alanında önde gelen şirketlerinden Fazlanet Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin CEO’su Altay, bilgi teknolojileri konusunda müşterilerine bulut teknolojileri, yazılım geliştirme ve siber güvenlik alanlarında çözüm ortağı olarak hizmet verdiklerini söyleyerek, “Günümüzde her işletmenin bir bilişim altyapısına ve web sitesine ihtiyacı var. Özellikle yeni kurulan işletmeler, işe nereden başlayacakları konusunda çelişki yaşıyor. Bir bilişim altyapısı kurmadan önce ’geleneksel teknolojik çözümler mi, yoksa bulut teknolojileri ile mi işe başlamalıyız?’ sorusu gündeme geliyor” dedi.

Küçük işletmeler için fiziksel teknoloji çözümleri

Perviz Altay, küçük işletmelerin ilk etapta bulut teknolojileri ve fiziksel donanım teknolojileri kurmakta zorlanabildiğini belirtti. Altay, bu gibi durumlar için Fazlanet Bilgi Teknolojileri’nin donanımlı ekibinin uygun maliyetli çözümler sunduğunu söyleyip, “Küçük işletmeler için kesintisiz ve hızlı erişim, yüksek depolama kapasitesi ve sistem güvenliği sağlayarak işletme maliyetlerini ekonomik bir şekilde düşürebiliyoruz” dedi.

Orta ve büyük ölçekli işletmeler için bulut teknolojileri

Bulut teknolojilerinin orta ve büyük ölçekli işletmeler için ideal olduğunu belirten Perviz Altay, bu teknolojilerin esneklik, ölçeklenebilirlik ve maliyet etkinliği sunduğunu ifade etti. Altay, “İşletmeler, bulut hizmetlerini kullanarak BT altyapılarını kolayca genişletebilirler. Ayrıca, bulut teknolojileri, işletmelerin veri depolama, yedekleme ve kurtarma gibi kritik işlemleri daha güvenli ve verimli bir şekilde yönetmelerine olanak tanır. Bu nedenle, bulut teknolojileri, özellikle orta ve büyük ölçekli işletmeler için günümüzün hızla değişen iş dünyasında başarıya ulaşmanın anahtarlarından biri olarak görülmektedir” diye konuştu.

Altay, fiziksel altyapı ve bulut teknolojileri arasında seçim yapılırken projenin niteliğinin belirleyici olduğunu, her projenin kendine özgü ihtiyaçları olduğunu ve bu ihtiyaçların hangi teknolojinin tercih edileceğini etkilediğini ifade etti.

“Fazlanet’in güvencesiyle projelerinizi hayata geçirin”

Perviz Altay, Fazlanet Bilgi Teknolojileri’nin sunduğu hizmetlerle işletmelerin projelerini en doğru şekilde hayata geçirmesinin mümkün olduğunu da belirtti. Altay, “Hızlı, güvenli ve ekonomik çözümlerimiz ile ihtiyacınız olan performansa sahip olun. Türkiye’nin en çok tavsiye edilen bilgi teknolojileri firmalarından biri olarak, güçlü altyapımız, güncel yazılımlarımız ve 7/24 Türkçe destek hizmetimizle yanınızdayız” dedi. Altay, Fazlanet’in sunduğu hizmetler ile kullanıcıların projelerini hızlı ve güvenli bir şekilde hayata geçirebildiğini belirterek, “Projeleriniz için en uygun fiyatlarla ürün ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bilginin ve verinin çok değerli olduğu bir dönemdeyiz, dolayısıyla bilgi güvenliğinizi artırın. Böylece işletme prestijinizin zedelenmesine izin vermeyin” ifadelerini kulandı.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti önceliğimiz

Standartları olmayan firmaların işletmelerde onarılması zor sorunlara yol açabildiğine dikkat çeken Perviz Altay, “Biz müşterilerimize sorunsuz hizmet vermeyi ilke edindik. Bünyemizdeki uzmanlarla bulut teknolojileri, yazılım geliştirme ve bilgi güvenliği konularında hizmet veriyoruz. Önceliğimizi, müşterilerimizin bilgi güvenliğini en üst seviyede sağlamak ve olası siber saldırılarda veri kayıplarını mümkün olan en az seviyeye indirmek olarak belirledik. Belirlediğimiz hedef çerçevesinde verdiğimiz kaliteli hizmet ile her geçen gün daha ileriye doğru yol alıyoruz ve sektörümüzdeki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin bilgi teknolojileri ihtiyaçlarını karşılıyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu