BAŞKANLAR KİLİS’TE

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ve Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Afrin Harkekatı’nda görev yapan güvenlik güçlerine destek için Kilis’e gitti.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ve Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, AKP Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan ve ilçe belediye başkanlarının yer aldığı bir heyet ile Kilis’e gitti. Afrin Harkekatı’nda görev yapan güvenlik güçlerine moral ve destek amacıyla Kilis’e giden Başkan Saka’ya Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Özkoca, Ahmet Elman ve Hüseyin Uzun’da eşlik etti. Heyet, Kilis Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan, Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara ve Kilis İl Jandarma Alay Komutanı J. Alb. Hakan Başaklıgil’i ziyaret etti.

Başkan Saka, “Türkiye’nin bir diğer ucundan Edremit’ten sizlere hemşehrilerimin selamlarını getirdim. Ulusumuzun güvenliği, milletimizin huzur ve güveni için canları pahasına Suriye’de ki Afrin Harekatı’nda ve ülkemizin her bir noktasında görev yapan tüm güvenlik güçlerimizin yanlarındayız. Görevlerini başarı bir şekilde yerine getirerek sağ salim ailelerinin yanına dönmeleri en büyük temennimiz. Bizlere ev sahipliği yapan sevgili mevkidaşım Kilis Belediye Başkanı Sayın Hasan Kara’ya ve değerli Kilisliler’e teşekkür ediyorum” dedi.

cleardot |

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu