BAŞKAN GENÇER’DEN HASTA VE YAŞLILARA GELENEKSEL, YENİ YIL ZİYARETİ

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ve beraberindeki evde bakım hizmetleri ekipleri, 2017 yılının son gününde Ayvalık Devlet Hastanesi ve Ayvalık Belediyesi Erken Doğmuşlar Konuk Evi’ne ziyarette bulundu.

Başkan Gençer, ilk olarak yeni yıla Devlet Hastanesi’nde tedavi olarak merhaba diyecek olan elli kadar hasta ve bir çok hastane personelinin yeni yılını kutladı. Özenle hazırlanmış hediyeleri sunan Gençer, tüm hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ayvalık Belediyesi Sosyal Hizmet Merkezi Erken Doğmuşlar Konuk Evi’ne ziyarette Başkan Gençer buradaki yaşlılarla beraber, yeni yıl pastası kesti çay içip sohbet etti. Ayvalıkgücü Belediyespor’un atkısını sunan Başkan Gençer, takıma destek istedi ve her maça gelmelerini istedi.

GENÇER ’’GELECEĞE UMUTLA BAKMAK İÇİN, ÖZEL GÜNLERDE SEVDİKLERİMİZLE BİRARAYA GELİRİZ’’

Hemen hemen her bayram ve yılbaşı gibi özel günlerde vatandaşların yanında olmak için ellerinden geleni yaptıklarını kaydeden Başkan Rahmi Gençer,  ”  Hepimiz böyle önemli günlerde geleceğe sevdiklerimizle umutla bakmak için biraraya geliriz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öperiz. ‘’

‘’AYVALIK’IMIZA GÜZELLİKLER GETİRSİN’’

Gençer’’2018 Ayvalık’ımıza güzellikler getirsin. Size ve sevdiklerinize mutluluk getirsin. En önemlisi de ülkemize barış, huzur ve inşallah birlik ve beraberlik getirsin. Sağlıklı bir yılımız olsun. Seneye de inşallah topluca yeni yılı bu şekilde topluca kutlarız. Bizleri güler yüzle karşılayan herkese şükranlarımı sunuyorum.’’ dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu