BAKAN YARDIMCISI MUHTEREM İNCE, EDREMİT’TEKİ YATIRIMLARI İNCELEDİ

İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Muhterem İnce, bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere geldiği Edremit ilçemizde yapımı devam eden yatırımları inceledi. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı eşliğinde ilk  olarak Kültür Merkezi ve 750 kişilik Kapalı Spor Salonu inşaatında incelemelerde bulunan Muhterem İnce, daha sonra İmam Hatip Lisesinde incelemelerde bulunarak yetkililerinden bilgi aldı.

Kendisi de aynı zamanda Edremitli olan Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, yaptığı incelemeler sonunda açıklamada bulundu:” Edremit bizim önem verdiğimiz ilçelerimizden biridir. Bu nedenle Edremit’te gerçekleştirilen yatırımları yakından takip ediyoruz” dedi Firma yetkililerinden bilgiler alan Sayın İnce, yatırımların titizlikle ve öngörülen zamanda tamamlanması talimatını verdi.
Gerçekleştirilen ziyarette İlçe Kaymakamımız Ali Sırmalı tarafından Edremit’te yürütülen çalışmalar, tamamlanan ve planlanan projeler  ile ilgili bilgiler verildi.
Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı yaptığı açıklamada:” İlçemiz için çok önemli bir yatırım olan Kültür Merkezi ve 750 kişilik Kapalı Spor Salonu ilçemizin çok önemli bir ihtiyacını karşılayacaktır. Bu yatırımın ilçemize kazandırılmasında katkılarından dolayı Sayın Bakan Yardımcımız Muhterem İnce’ ye ve Sayın Valimiz Ersin Yazıcı’ya teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu