AFRİN GAZİSİNİ ZİYARET ETTİLER

Balıkesir’in Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Afrin Bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatında 11 şehit verdiğimiz saldırıda yaralanan P. Uzm. Çvş. Ahmet Baran ve ailesini evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Afrin bölgesinde yürütülen operasyonun Türk Milletinin onur mücadelesi olduğunu söyleyen Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı “Afrin’de teröristlerle mücadele ederken yaralanan kahraman Mehmetçiğimiz Ahmet Baran kardeşimizi baba ocağında ziyaret ederek Afrin’de kahramanlığı için teşekkür etmek istedik. Rabbim Ahmet Baran kardeşimize ve tüm gazilerimize acil şifalar versin. Bu vatan uğruna gözünü kırpmadan gazi olan, şehit olan kahramanlarımıza minnet borçluyuz. Kahraman Mehmetçiklerimiz Türkiye’nin istiklali ve istikbali için, kutsal saydığımız değerler için canlarını siper ederek, milletin birliği ve bekası için hain terör örgütlerine karşı savaşmaktadır. Kalbimiz Mehmetçiklerimizle atıyor. Vatan uğruna gazi olan vatandaşlarımıza Alllah’tan acil şifalar, tüm şehitlerimize rahmet diliyorum” dedi.

Kaymakam Sırmalı’ya ziyareti sırasında 19. Motorlu Piyade Tugayı ve Edremit Garnizon Komutanı Piyade Albay Osman Aytaç, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özkan Kavak, ilçe Emniyet Müdürü Tolga Alpay eşlik etti.

(EME-

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu