3 BANT BİLARDO TURNUVASINDA FİNAL

74 sporcunun katıldığı 3 Bant Bilardo İl Birinciliği Turnuvası Ayvalık Kuzey Bilardo salonunda düzenlendi.

Türkiye Bilardo Federasyonu ve Ayvalık Belediyesi işbrliği ile düzenlenen  turnuva 9 Ocak Salı Günü başladı. Turnuvada bugün yarı final ve final maçları yapıldı ve derece alan sporcular Bilardo Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

Turnuvanın sonucunda, 1 . Necdet Yalçın, 2.Sezai Kaytan,  3.Engin Ada, 4.Ugur Lapanta, 5.Gokhan Aydın,   6. Sabri Karadag, 7.İ.Hakki Basar oldu.

Ödül Törenine Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Türkiye Bilardo Federasyonu eski As Başkanı Orhan Kesikoğlu, Ayvalık İl Temsilcisi ve İl Hakemi Sabri Kunaç ve sayısız bilardosever katıldı.

Bu güzel yarışmaya ev sahipliği yapmaktan duydukları memnuniyeti ifade eden Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, sporcuları, hakemleri ve organizasyon ekibini kutladı. Gençer’’ Bilardo turnuvası  Ayvalık’ımızda ilk defa gerçekleşti. Ayvalık’ımızda bilardo geçmişte hemen hemen herkesin ilgi duyduğu bir spordu. Bu geleni sürdüren Sabri beye ve destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Düzenli olarak kentimizde organize etmeye devam etmek isteriz’’ dedi.