BAŞKAN SAKA GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bölgede görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

Edremit Belediyesi’ne ait ED-BEL Akçam Otel’de düzenlenen sabah kahvaltısında basın mensupları ile bir araya gelen Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka “Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş, Metin Tunçer, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Eyüp Satıl ile birlikte “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle Altınoluk Akçam Otel’de düzenlediğimiz kahvaltılı toplantıda, bölgemizde görev yapan yerel basın, genel haber ajansı ve televizyon temsilcileri ile bir araya geldik.”dedi.

Düzenlenen etkinliğe katılan Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir’de bu nazik davetinden dolayı tüm gazeteciler adına başkana teşekkür etti ve basın camiasının birlik ve beraberliğine önem verdiklerini ifade etti.

Daha sonra Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka Edremit’in turistik mahallesi Altınolukta yapılan çalışmalarını yerlerinde basın mensuplarına anlattı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Hayatta kalabilmek için reklamlara ihtiyacımız var. Reklam engelleyicinizi katınız.