KAYMAKAM AMCADAN YENİ YIL HEDİYESİ

Balıkesir’in Edremit ilçesinde Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı’nın öncülüğünde yürütülen ve bir sosyal sorumluluk projesi olan “Benim Adım İyilik” projesi kapsamında özel olimpiyatlara hazırlanan 65 özel ve partner sporcunu yeni yıl için bir araya geldi

Edremit Kaymakamlığı’nın koordinasyonunu sağladığı Edremit, Havran ve Burhaniye ilçelerinden Özel Olimpiyatlar Türkiye Dilek Sabancı Karma Futbol Turnuvasına hazırlanan 65 özel ve partner sporcu “hayatı paylaş ki engeller kalksın” sloganıyla Edremit ilçesinde bulunan bir alışveriş merkezine götürülerek unutamayacakları bir gün geçirdiler. Kaymakamlıkça yürütülen Benim Adım İyilik Sosyal Sorumluluk Projesini destekleyen duyarlı firmaların sunduğu olanaklarla ilk olarak sinemaya götürülerek animasyon filmi izleyen sporcular daha sonra öğle yemeği yiyerek moral ve motivasyon depoladı.

Etkinliğe Eşi Nuray Sırmalı ile birlikte eşlik eden Edremit Kaymakam Ali Sırmalı “Bugün, Edremit Kaymakamlığımızca yürütülen Benim Adım İyilik Projesi kapsamında Edremit, Havran ve Burhaniye ilçelerinden özel olimpiyatlara hazırlanan 55 özel ve partner sporcumuza yönelik bir etkinlik düzenledik. Yaklaşan yeni yıl öncesi öğrencilerimiz çok mutlu oldular. Onların gözlerindeki mutluluğu görmek çok bize yeter. Bizler engelleri daima sevgiyle aşacağımızın bilincindeyiz. Bugün de bu amaçla özel çocuklarımızla birlikte vakit geçirerek hayatı paylaşmaya çalıştık. Yeni yılın tüm vatandaşlarımıza  sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Hayatta kalabilmek için reklamlara ihtiyacımız var. Reklam engelleyicinizi katınız.