RAMADA RESORT KAZDAĞLARI THERMAL & SPA ULUSLARARASI FARKINDALIK FESTİVALİNE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Dünyanın oksijen seviyesi en yüksek beldesi Kazdağları eteklerinde organize edilen Uluslararası Farkındalık Festivali bu sabah başladı. 2 gün sürecek hafta sonu organizasyonunda Enerji Merkezi çalışmaları, Değişim Programları ve İnteraktif Söyleşiden oluşan 9 ayrı farkındalık çalışması sunuluyor. Farklı çalışmalara toplamda 400 katılımcının iştirak edeceği etkinliğe ABD, Fransa, Bulgaristan, İspanya, İngiltere, Almanya’dan da konuklar var. Acık havada topluca nefes ve öz güveni geliştirme çalışmaları ile açılan Festivalin pazar akşamı sona ereceği belirtildi.

Yüksek enerjisi, tertemiz havası, eşsiz doğası ile dünyaca ünlü Kazdağları’ndaki etkinlik “Değişim Şarkısını Söyle!” konseptiyle yapılıyor. Festivalde özgüven, yaratıcılık, içsel güç, saf sevginin geliştirilmesine yönelik 4 farklı enerji merkezi çalışması, İnteraktif Söyleşi, stres yönetimi, öfkeyi dönüştürme, korkuyu yenme ve depresyondan özgürleşme sanatı üzerine etkili ve pratik çalışmalar düzenlenecek. Aynı zamanda kişisel gelişim alanında ihtiyacınız olan hemen her konuda kitaba, basılı yayına da ulaşabilirsiniz.

Değişim hayallerinizi hayata geçirmek için eğlenceli, sportif, sağlıklı ve bilgece düzenlenmiş kaçırılmayacak bir fırsat! Sağlıklı bir mutfak, yemyeşil doğada yüksek enerjili nefes çalışmaları, spor aktiviteleri ve çevre gezintileri de festivalde yapabileceğiniz diğer zengin aktiviteler. 

Dünya Değişim Akademisi’nin organize ettiği, 10 yılı aşkın süredir kesintisiz olarak her ay düzenlenen bu etkinlik, ilk defa 2008’de katılımcıların talebiyle doğaya taşınmış. Doğayla bütünleşme sayesinde etkisi artan teknikleri Kazdağları’nda uygulamak da bir ayrıcalık!

Aktiviteler:

Özgüven, Yaratıcılık, İçsel Güç ve Saf Sevginin geliştirilmesine yönelik 4 özel çalışma!

Öfkeyi Dönüştürme Sanatı: Öfkeyi fark etme, kaynağını anlama ve sevecenliğe dönüştürme!   

Korkuyu Aşma Sanatı: Felç edici korku duygusunu aşma ve yaşamı doyasıya yaşama sevinci!  

Stres Yönetimi: Strese neden olan olaylara ve durumlara verilen tepkileri doğallıkla yönetme becerisi!

Depresyondan Özgürleşme Sanatı: Yaşama sevinci tükendiğinde karanlığa gömülmek yerine, yaşama daha fazla tutunma gücü! İnteraktif Söyleşi – Dans gösterilerinin ardından festivalin zirvesi söyleşide tüm sorulara cevaplar!