KAYMAKAM ÜNSAL, YENİ KAYMAKAMLIK BİNASININ YAPILACAĞI ALANDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal Edremit ilçesinde eğitim, kültür, sosyal ve ekonomik alanlarda hayata geçirilen ve yapımı devam eden önemli kamu yatırımlarını titizlikle takip ederek; yatırımları yerinde inceleyip, yetkililerden bilgiler alıyor.

Bu kapsamda Edremit’e değer katacak önemli bir proje olan Yeni Kaymakamlık Projesi’nin uygulama alanında incelemelerde bulunan Kaymakam Ünsal yetkililerden bilgiler aldı.

   Yeni kaymakamlık projesi ile ilgili bilgiler aktaran Kaymakam Ünsal, “İlçe merkezinde hizmet sunan mevcut hükümet konağımızın küçük olması sebebiyle ilçemizdeki birçok resmi kurum Edremit’te farklı adreslerde vatandaşlara hizmet sunmaya devam etmektedir. İlçemizde resmi kurumların hizmetlerinin tek adresten yürütülmesi, vatandaşların hizmete kolay erişiminin ve ulaşımının sağlanabilmesi için tüm kurumların tek çatı altında toplanarak hizmet sunabilmesi amacıyla Edremit’te Yeni Hükümet Konağı yapım projesi çalışmaları yürütülmektedir. Bizler de Edremit’e değer katacağına inandığımız bu önemli yatırımı Edremit’e kazandırmak için yakından takip etmekteyiz.

     İsteğimiz ve gayretimiz Edremit’e yakışır, önemli kamu yatırımlarının hayata geçirilmesi ve vatandaşımıza en iyi hizmetin verildiği mekânlar olmasını arzu ediyoruz. Bu yönde de gayret gösteriyoruz.  Bu kapsamda yeni hükümet konağı projemizin yapılacağı alanda incelemelerde bulunduk. Kısa süre içerisinde ihale çalışmaları tamamlanacak ve yapım aşamasına geçilecek yeni hükümet konağımız; Edremit’e yakışır 5 katlı güzel ve modern bir binada hizmet sunmaya başlayacaktır” dedi.