HAVA LİMANINDA COŞKUYLA KARŞILANDI

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Ankara dönüşü Edremit Koca Seyit Havaalanı’nda partilileri ve vatandaşlar tarafından karşılandı. CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin ve İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş ile birlikte seçim otobüsüne geçen Başkan Adayı Arslan, Edremitli vatandaşları selamlayarak konvoy eşliğinde CHP Edremit İlçe Binasına geçti.

CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan burada yaptığı konuşmada, “Bu yol yalnız yürünecek bir yol değildir… Bu yol zorlu ve engebeli bir yoldur… Evelallah her türlü zorluğu göğüsleyecek gücümüz, inancımız ve azmimiz var…

Bugün, Ankara dönüşünde havaalanında bizleri karşılayarak destekleri sunan Edremitli yurttaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum…

Bizler inançlıyız, heyecanlıyız ve kararlıyız! Edremit’te Millet İttifakı’nın adayı olarak gece-gündüz demeden, kapı kapı dolaşacak ve halkımızı heyecanımıza ortak ederek umudu örgütlüyeceğiz!

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’e Kuva-i Milliye Şehri’nden söz veriyoruz; Edremit’ten 60 binin üzerinde oyla Balıkesir’e desteğimizi sunacağız!

Size söz veriyorum kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olacak!

Size söz veriyorum kazanan Millet İttifakı olacak!

Size söz veriyorum kazanan Edremit’imiz olacak!” dedi.