EDREMİT’TE EVDE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİLERİN KARNE MUTLULUĞU

Edremit ilçesinde 14 Haziran Cuma günü evde eğitim hizmetlerinden faydalanan öğrenciler ve aileleri, düzenlenen kahvaltılı organizasyonda karne mutluluğunu yaşadı.

Özellikle ilçesinde evde eğitim gören öğrencilerin karne heyecanına ortak olmak amacıyla öğrencileri yalnız bırakmayan Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, Edremit RAM Müdürü Erdoğan Arslantaş ve Edremit RAM Rehberlik Hizmetlerinden Nevin Doğan, Yalnız Değiliz Projesi çerçevesinde saat 09.30’da Saniye Karagözoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu (III. Kademe)’na giderek evde eğitim alan öğrenciler ve aileleriyle kahvaltıda bir araya geldiler.

Kahvaltıya evde eğitim alan öğrenciler ile bir araya gelen Kaymakam Sırmalı; Altınoluk Necmi Şahin İlkokulundan 2. sınıf öğrencisi Hacer Beyza Ay, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulundan 2. sınıf öğrencisi Eda Kalkan, Nihat Tansoy İlkokulundan 3. sınıf öğrencisi Merve Aksoy, Naim Süleymanoğlu İlkokulundan 3. sınıf öğrencisi Erman Tan, Kadıköy Leman Akpınar Ortaokulundan 7. sınıf öğrencisi Damla Kayakıran, Abidin Pak-Pakmaya Anadolu Lisesinden 9. sınıf öğrencisi Lütfi Karaağaç, Ülkü Muharrem Ertaş Anadolu Lisesinden 12. sınıf öğrencisi Ömer Faruk Turgut, Edremit Anadolu Lisesinden 12. sınıf öğrencisi Merve Nur Ozan ile sohbet edip kendilerine başarılar dileyerek hediyelerini ve karnelerini takdim etti.

Evde Eğitim Hizmetleri ile ilgili bilgiler aktaran Kaymakam Sırmalı, “Edremit İlçemizde Evde Eğitim Hizmetlerinden 8 öğrencimiz faydalanmaktadır. Evde eğitim hizmetlerinden faydalanan öğrencilerimiz ve aileleriyle bu güzel organizasyonda bir araya geldik. Öğrencilerimiz de velilerimiz de bu hizmetten çok memnun. Ben, bugün karne heyecanı yaşayan öğrencilerimizi çok tebrik ediyorum. Bizler devlet olarak, her zaman onların yanındayız, yanlarında olmaya da devam edeceğiz.” dedi.