EDREMİT MUHTARLAR DERNEĞİNDEN KAYMAKAM ÜNSAL’A ZİYARET

Edremit Muhtarlar Derneği Başkanı Hayati Uysal ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ziyarete; Muhtarlar Derneği Başkanı Hayati Uysal, Bşk.Yrd. Gazicelal Mahallesi Muhtarı Nizamettin Dağ, Sekreter Üye İbrahimce Mahallesi Muhtarı Hüseyin Çanaklı, Sayman Üye Tuzcumurat Mahallesi Muhtarı Hüseyin Burma, Üyeler; Cennetayağı Mahallesi Muhtarı Ramazan Çimen, Darsofa Mahallesi Muhtarı Tunay Baklacı, Yaylaönü Mahallesi Muhtarı Mustafa Ülkü katıldı.

Edremit ilçesi geneli ve mahalleler özelinde genel bilgilendirmelerin yapıldığı ziyarette Edremit’in tüm değerleriyle birlikte yönetilmesi gerektiğini kaydeden Kaymakam Ünsal, “Halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için ilçemizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını ilk elden dinlemek ve muhtarlarımızla koordineli çalışmak ilçe yönetim anlayışımızın olmazsa olmazıdır. Aynı zamanda tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü ile sahada mücadelede muhtarlarımıza da büyük sorumluluklar düşmektedir. Bugün gerçekleşen ziyarette muhtarlarımızla birlikte koronavirüs sürecinin yönetilmesi ve salgının ilçemizde yayılmasının önlenmesi amacıyla bilgi paylaşımında bulunduk” dedi.