EDREMİT MHP’DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Edremit MHP İlçe Yönetimi, Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal’ı ve Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Özbek’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal’ın ziyaretinde, Edremit ilçenin genel durumu, ilçenin sorunları ve çözüm yolları hakkında bilgi alış verişinde bulunulurken; Edremit’e yapılması düşünülen proje ve önemli yatırımlarla ilgili konular değerlendirildi.

2020-2021 Yılı Eğitim Öğretim Haftası dolayısıyla Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Özbek’e de ziyarete giden Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Halil Görmen, “ 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılı başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Özbek, Milli Eğitim camiası, tüm öğretmenler ve öğrencilere hayırlı olsun. Pandemi dolayısıyla eğitimlerini uzaktan yapan tüm öğrencilerin de başarıları daim olsun. Allah’ın izniyle bu günler geçecek. Okul bahçeleri yine çocuk sesleriyle neşelenecek. Allah o günleri de görmek nasip etsin” dedi.

Ziyarete; Edremit MHP İlçe Başkanı Halil Görmen, MHP Meclis Üyesi Katip İsak, MHP İlçe Yönetiminden Fevzi Songur, Ülkü Ocakları Edremit İlçe Başkanı Saim Gürkan Çetin ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.