EDREMİT BBP’DE DEMİRBAŞ GÜVEN TAZELEDİ

Büyük Birlik Partisi (BBP) Edremit ilçe teşkilatı genel kurul heyecanı yaşadı. Yapılan kongrede mevcut ilçe başkanı Hasan Demirbaş Güven tazeledi.
Kongrede güven tazeleyerek üyelerin çoğunluğunun oyları ile yeniden Büyük Birlik Partisi Edremit İlçe Başkanı seçilen Hasan Demirbaş, yaptığı konuşmada partililere teşekkür etti.
Kongrede konuşan BBP Edremit İlçe Başkanı Demirbaş “Önümüzde yerel seçimlerin olması dolayısıyla “Hedef 2019 yerel seçimi” sloganıyla tüm teşkilatlarımıza kongre ve yerel seçim çalışmaları hızla devam ediyoruz. Biz sayın genel başkanımızın da ifade ettiği gibi bu süreçte cumhur ittifakının ruhuna sadık kalacağız. Tabi ki siyaset demek sonuç alma sanatı demektir. Bu çerçevede biz de tüm seçim bölgelerimizde kendi adaylarımızı çıkartarak kendi seçim çalışmalarımızı yapacağız. Bu çerçevede milliyetçi, muhafazakar, vatansever tüm vatandaşlarımızı Büyük Birlik Partisi’nde siyaset yapmaya davet ediyorum. Önümüzdeki seçimlerin de milletimiz, memleketimiz ve camiamız adına hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.
Pazartesi Kıraathanesinde yapılan kongreye Büyük Birlik Partisi Altıeylül Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Yılmaz ile. Sındırgı İlçe Başkanı metin Septer, İvrindi İlçe Başkanı Şeref Kafa, Bigadiç İlçe Başkanı Aptul Azim Genç, Altıeylül İlçe Başkanı Hayrettin Şahin, Karesi İlçe Başkanı Selami Yazar, Burhaniye İlçe Başkanı Serdal Filik ve partililer katıldı.