CUMHUR İTTİFAKI MEYDANLARA SIĞMIYOR

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı MHP’li Av. Tuncay Kılıç, Edremit halkını ardına katarak, 3’ncü kez, emin adımlarla, Edremit Belediye Başkanlığı Makamına ilerliyor.

Edremit Belediye Başkanlığı görevini iki kez başarıyla yürüterek, sağladığı yüzlerce hizmet ile ilçeyi modern bir kente dönüştürmeyi başaran, ilçe halkının yüzde 80’i tarafından tanınarak sevgi gösterilen Cumhur İttifakının Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte, halkın desteğini ardına alarak 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine, rakiplerine fark atarak, emin adımlarla ilerliyor. Edremit’in tüm mahallelerine giderek sorunları kaydeden Kılıç ve ekibi, ilçenin son 5 yılda hizmet garibi olduğunu ifade ederek, sorunları çözme ve vizyon projelerle ilçeyi şahlandırma sözü veriyor.

RAKİPLERİNİN POLEMİKLERİNE KARIŞMIYOR

Sabah saatlerinde başladığı yoğun mesaisini, gece yarılarına kadar dur durak bilmeden sürdüren Tuncay kılıç ve ekibi, rakip adayların birbirleriyle yaşadıkları polemiklere dahil olmadan çalışmalarını yürütmeye özen gösteriyor. Kılıç ve ekibi, sabah saatlerinde ilçe merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdikten sonra Kadıköy Mahallesi yakınında E-87 Karayolu kenarındaki sanayi esnafı ile buluştu. İlçe çıkışından, Kadıköy’deki Edremit Özel Hastanesi’ne kadar esnaf ziyareti yaparak yürüyen Kılıç ve ekibi, hastane binasında mola verip sağlık personeliyle buluştu. Kılıç ve beraberindeki siyasi parti başkanları ile meclis üyesi adayları, Güre ve Bostancı kırsal mahallelerindeki cenaze törenlerine katıldı. Kılıç ve ekibine, AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Yaşar Karabulut, MHP Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Kabaklı ve Edremit Ülkü Ocakları Başkanı Saim Gürkan Çetin de dahil olarak gün boyu katkı sağlıyor.

CUMHUR İTTİFAKI MEYDANLARA SIĞMIYOR

Akşam saatlerine kadar ara vermeden ziyaret programlarını sürdüren Tuncay Kılıç, gittiği her yerde sevgi gösterileri ve özlemle karşılanıyor. Akşam programı kapsamında, Gazicelal Mahallesi’nden başlatılan Cumhur İttifakı yürüyüşü, İbrahimce Mahallesi’ne kadar devam etti. Çok sayıda mahalle sakininin eşlik ettiği yürüyüş, Cumhur İttifakı TIR’ının konuşlandırıldığı mahalle meydanında noktalandı ve Cumhur İttifakı destekçileri meydana sığmadı. Rüzgarlı ve soğuk havaya rağmen, ellerindeki bayraklarla Av. Tuncay Kılıç’ı bekleyen coşkulu kalabalık, sloganlar atıp dakikalarca alkış tuttu. Programda, Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayları, mahalle halkına tanıtıldı ve konuşmalar gerçekleştirildi.

“”BAHAR ÇOKTAN GELDİ, HABERLERİ YOK”

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey’in de katıldığı mahalle mitingi sosyal medyada da günün konusu oldu. Mahalle sakinlerine hitap eden Milletvekili Canbey, “Bugün Gazicelal, İbrahimce yıkılıyor. Allah hepinizden razı olsun. Seçime 9 gün kaldı. 9 gün sonra inşallah hep birlikte sandıkları doldurup Cumhur İttifakına oyları atacağız. Zaferi hep birlikte kutlayacağız. Bizim adımız hizmet demek. Aş demek, iş demek. Hizmete geldiğimiz günden bu güne ülkenin her noktasına hizmet ettik. Devam ediyoruz ve edeceğiz. Edremit maalesef geçtiğimiz 5 yılda bundan yoksun kaldı. O zaman değiştirmenin zamanı geldi. Memlekete bahar getireceklermiş. Bahar çoktan geldi, haberleri yok sanırız” dedi.

“SİZLERLE GURUR DUYUYORUM”

Alkış ve tezahüratlarla mikrofonu alarak, soğukta bekleyen yaklaşık 3 bin kişiye kısa bir konuşma yapan Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç ise, “Biz elhamdülillah Türk’üz ve Müslümanız. Biz solcu değiliz. Biz vatanı, milleti bölmek isteyenlerle aynı kefede hiç olmadık, olmayacağız. Sizlerle gurur duyuyorum. 1999’da bu meydandan indik Cumhuriyet Meydanı’na ve seçimi aldık. 2009’da yine bu meydanda toplanıp aşağı indik ve seçimi aldık. 2019’da yine bu meydandayız ve bu seçimi de alacağız. Saatlerce bu soğukta beklediniz. Allah hepinizden razı olsun. Edremit’i çok daha güzel günler bekliyor. Sayını günler kaldı. Özlem bitecek” dedi. Kılıç, Mustafa Canbey ile birlikte mahalle meydanında yaşanan yoğun kalabalık ve kendilerine gösterilen yoğun ilgiden dolayı ilerlemekte zorluk yaşadı. Coşkulu kalabalık, geceyi noktalamak için Cumhuriyet Meydanı’na yürüdü. Canbey ve Kılıç, meydanı dolduran Cumhur İttifakına teşekkür etti.