CEYLAN: “EDREMİT’TE SORUNLARA NEŞTER VURACAĞIZ”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edremit Belediye Başkan Aday Adayı Av. Mahmut Ceylan, Edremit İlçesinde mahalle muhtarları ile bir araya gelerek, kendisi ve projeleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Belediye Başkan Aday Adayı Av. Mahmut Ceylan Edremit Keyif Kafede düzenlediği kahvaltılı toplantı ile İlçedeki mahalle muhtarlarına bilgilendirmelerde bulundu.

Toplantıyı muhtarlar ile samimi bir ortamda istişare sağlamak amacı ile düzenlediğini dile getiren Av. Mahmut Ceylan, şöyle konuştu; “Yerel Yönetimin bel kemiği olan değerli arkadaşlarımız hepiniz hoşgeldiniz. Mahallelerimizde yaşayanların ekonomik ve sosyal durumu sizler bilirsiniz. Bu nedenle sizlerin aldığı bu kararlar bağlıyıcı olacaktır. Belediye Başkanı olduğumuz takdirde beldelerimize belde yöneticisi atayacağız. Bunun yanı sıra bir tane meclis üyesi arkadaşımızı koordinatör olarak atacayağız ve böylelikle daha çok halk ile iç içe olacağız ve sorunlara neşter vuracağız. Halkımız tarafından seçilmiş bir muhtarımızı Belediyenin kapılarında esir etmeyeceğiz. Edremit İlçesinde kent kültürünü yaratacağız. Edremit sanat kültür merkezi oluşturacağız. Yaşlılar için sohbet evi yapacağız. Çalışan kadınlarımıza yönelik kreş evi yapacağız. Başkan olduğumuz takdirde garaj projesini hayata geçireceğiz. Halkımızın çöp sorunu olan temizlik konusunda hassas olacağız. Yapacaklarımız ile Edremit değişen ve gelişen bir kent olacak.” Dedi.