BAŞKAN GENÇER, “KENTİMİZİN GELECEĞİNİ TASARLAYARAK YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

Ayvalık Belediye Başkanı ve CHP Ayvalık Belediye Başkan adayı Rahmi Gençer, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ankara’da düzenlediği ‘Belediye Başkan adayları tanıtım toplantısına’ katıldı. Ayvalık’ı sevgiyle yönettiğini belirten Başkan Gençer, “Kentimizin geleceğini tasarlayarak yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Ankara Kapalı Spor Salonu’nda Pazar günü gerçekleştirilen toplantıya, CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, CHP Balıkesir Milletvekilleri, CHP’nin Balıkesir ilçeleri belediye başkan adayları ile birlikte katılan Ayvalık Belediye Başkanı ve CHP Ayvalık Belediye Başkan adayı Rahmi Gençer, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla şenlik havasında bir toplantı gerçekleştirildiğini ifade etti.

“AYVALIK’I İLGİ, BİLGİ VE SEVGİYLE GELECEĞE HAZIRLIYORUZ”

2014 yılından bu yana belediye başkanı olarak Ayvalık’a hizmet etmenin onurunu her an yüreğinde hissettiğini kaydeden Başkan Gençer, “İki başlı yönetimi beraberinde getiren büyükşehir yasasının zorluklarına karşın ilk günden itibaren meclis üyelerimiz ve belediye personeli arkadaşlarımızla birlikte tasarruf edip, yeni kaynaklar yaratarak ‘eksi’ belediyeyi düzeltebilmek için çalıştık. Çünkü belediye hepimizin belediyesi. Ayvalık hepimizin Ayvalık’ı. Kurucu belediye olarak şeffaf ve demokrat belediyecilik anlayışı ile hizmet ettik. Halkımıza sözünü verdiğimiz projelerin alt yapısını oluşturduk, uygulamaya koyduk. 5 yıl daha Ayvalık’ı ilgi, bilgi ve sevgiyle geleceğe hazırlamak için adayım. Daha çok işimiz olduğunun farkındayım. Ayvalık için en iyisini ve kentimize en yakışan gerçekleştirmek için gayret sarf ediyorum. Kentimizin geleceğini tasarlayarak yolumuza devam ediyoruz”dedi.