ARSLAN “BEKA SORUNU FALAN YOK KARDEŞİM! BEKARLIK SORUNU VAR

Millet İttifakı’nın CHP’li Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan, CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş, İYİ Parti Edremit İlçe Başkanı Mehmet Emin Karabulut ve Belediye Meclis Üyesi Adayları, Çıkrıkçı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Çıkrıkçı girişinde köyün gençleri tarafından coşku içerisinde karşılanan CHP’li Başkan Adayı Arslan, köy meydanında toplanan vatandaşlarla tek tek selamlaştı.

Daha sonra kahvehane ziyaretlerini gerçekleştiren Millet İttifakı’nın CHP ve İYİ Parti’li heyetleri, Edremit’te bir büyük değişimin arifesinde olduklarını belirttiler.

İlk olarak söz alan İYİ Parti Edremit İlçe Başkanı Mehmet Emin Karabulut, şöyle konuştu: ‘’Diyorlar ki, beka sorunu var. Beka sorunu falan yok kardeşim! Bekarlık sorunu var. Ekonomi bozuk. Ekonomi bozuk olduğu için gençlerimiz evlenemiyor, evli olanlarımız parasızlıktan ayrılıyor. Yerel seçimin, ülke bekası ile ne ilgisi var? Görülmüş şey değil.’’ dedi.

CHP’nin Edremit’te varlığını güçlü bir şekilde sürdüreceğini ifade eden CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş ise, belediyeciliğin herkes tarafından yapılacak bir meziyet olmadığını, yerelde insanlara hizmet etmek için o insanları sevmenin ve onlara hizmet etmenin deyim yerindeyse ibadet olması gerektiğini belirtti.

Kahvehane ziyaretlerinde kendisine ve ekibine gösterilen ilgi karşısında mutluluğunu dile getiren CHP’li Başkan Adayı Selman Hasan Arslan ise, şu şekilde konuştu: ‘’Bizim projelerimizin onda biri diğerlerinde yok. Olsaydı yaparlardı. 5 yıldır memleketi yönetenler ne yaptılar da şimdi yapacaklar? 10 yıl önce 15 yıl önce memleketi yönetenler, şimdi yapacaklarını anlatıyorlar. Edremitli artık bunlara kanmıyor. Edremitli artık denenmişi denemek istemiyor. Edremitli artık yeni bir yüz, yeni bir nefes, yeni bir heyecan istiyor. O heyecan ve vizyon da çok şükür bizde mevcut. Allah’ın izni, Edremitli yurttaşlarımızın desteğiyle 31 Mart’ta kazanan sadece Millet İttifakı, sadece CHP veya İYİ Parti olmayacak. 31 Mart’ta gerçek manada Edremit kazanacak, Edremitli kazanacak. Edremit’in bir 5 yılını daha heba etmeye kimsenin hakkı olmadığına inanıyorum. Birilerinin derdi koltuk ama bizim derdimiz Edremit. Biz Edremit için mücadele ediyoruz.’’ dedi.