“ALLAH’A ŞÜKÜR EDREMİT HALKINA VEREMEYECEK HESABIMIZ YOK”

CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Hasan Arslan, son günlerde sıkça dillendirilen “Sabıka Kaydı” ile ilgili açıklamada bulundu.
Edremit halkına veremeyecek hesabı olmadığını ifade eden CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Hasan Arslan, temiz sabıka kaydını yayınlayarak şöyle konuştu:
“Arkamızdan atıp tutuyorlar. Ucuz siyaset peşindeler. 10 gündür tutturmuşlar sabıka kaydını meydana asacağım deyip duruyorlar. Bunu söylüyorlar ama daha icraat yok. Ben de arkadaşlarımıza söyledim, çıkartın şu sabıka kaydımı hem sosyal medyada yayınlayın hem de gittiğimiz her yerde vatandaşlarımıza dağıtalım bunu. Şuan Edremit’te aday olan isimler arasında sabıka kaydı en temizlerinden birisi benim. Hiçbir davadan korkum yok çünkü yaptığım işlerden kuşku duymuyorum. İşte sabıka kaydımızı da yayınladık bakalım şimdi hangi iftirayı üretecekler. Bir de öyle ayıp bir durum ki, adeta deniz düşüp yılana sarılmışlar. Havuz medyası var ya hani meşhur, ondan medet umar hale gelmişler. Ya insanlar, Edremitli insanlar artık sizi kaale almıyor bunu neden görmüyorsunuz. Boş laflara karnı tok artık Edremitlinin. Al sana sabıka kaydı! Hodri meydanmış. Sen kimsin bana meydan okuyacaksın. Arkanda ne bir parti teşkilatın var ne Edremitliler. Boş boş konuşup durma çıkart sende kaydını da Edremitli görsün bakalım boyunun ölçüsü”