3. HAVALİMANININ İSMİ İÇİN İMZA KAMPANYASINA DESTEK VERDİLER

Balıkesir’in Edremit ilçesinde istanbul’da yapılan 3. Havalimanının isminin Atatürk olması için ADD tarafından düzenlenen imza kampanyasına Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Süheyl Batum’da katıldı.

Edremit Cumhuriyet Meydanında düzenlenen imza kampanyasına CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş, Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Süheyl Batum, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka “CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş, Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Süheyl Batum ve Başkan Yardımcım Fatma Özgirgin ile birlikte Edremit Atatürkçü Düşünce Derneği’nin, 3. Havaalanının adının Atatürk Havaalanı olması için düzenlediği imza kampanyasına katılarak bizler de imza verdik. Dünyanın kabul ettiği büyük lider Atatürk’ün adını ve sevgisini silmeye kimsenin gücü yetmeyecek.” Dedi.