HAVRAN FOTOĞRAF AVCILARI YARIŞMASI OCAK AYI ÖDÜL TÖRENİ

Havran Kaymakamlığı ve Havran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Bengi Projesi kapsamında düzenlenen “Havran Fotoğraf Avcıları Yarışması” nın ikinci ayağı tamamlandı. Toplamda üç ayaktan oluşacak yarışmanın ikinci ayağında “Havran” konusu işlenirken, dereceye giren fotoğrafçılar, başarı belgelerini ve ödüllerini Havran Kaymakamlığı Toplantı Salonunda düzenlenen tören ile aldılar. Törene Havran Kaymakamı Şeref AYDIN, Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf SÖBÜOĞLU, Yarışma Koordinatörü Haşmet DEMİRBİL, okul müdürleri ve yarışmacılar katıldı. Belge töreni öncesi küçük bir değerlendirme yapan Yarışma Koordinatörü Haşmet DEMİRBİL, öğrencilerimizi kutlayarak ustalık seviyesinde fotoğraflar çektiklerini belirtti. Yarışma Koordinatörü Haşmet DEMİRBİL Havranda öğrenciler arası böyle bir fotoğraf yarışmasının düzenlenmesinden duyduğu mutluluğu ifade etti.

 

Yarışmada dereceye giren fotoğrafların slayt gösterileriyle birlikte geçilen ödül töreninde dereceler duyuruldu. Jüri özel ödüllerini ve teşvik ödüllerini alan öğrencilerimiz Hallaçlar İlkokulundan Emine ÇOBAN, Aliçetinkaya İlkokulundan Nursima NARMANLI, Şehit Eyüp Karataş Ortaokulundan Sıla ÖZÇAM, almaya hak kazanmışlardır. Öğrenciler sertifikalarını ve ödüllerini yarışma koordinatörü Sayın Haşmet DEMİRBİL ‘in elinden aldılar.

Mansiyon ödüllerini almaya hak kazanan öğrenciler, Seyitonbaşı İlkokulundan Burak BARDAKÇI, Sekizeylül Ortaokulu’ndan Müjgan ESKİCİ, ve Kobaklar Ortaokulundan Alican ARACI,  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Teşvik Ödülünü ise Havran Anadolu Lisesinden Sevin Ezgisu BAYKARA, almaya hak kazandı. Öğrenciler başarı belgelerini ve ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf SÖBÜOĞLU’ nun elinden aldılar.

Kaymakamlık Teşvik ödülünü Mehmet Çalışır İmam Hatip Ortaokulundan Arife Nur BARAN, üçüncülük ödülünü Çakırdere İlkokulundan Seher ÇAKAR, ikincilik ödülünü Seyitonbaşı İlkokulundan Eren BARDAKÇI, ve birincilik ödülünü Açık Öğretim Lisesi öğrencisi  Usame Oğulcan BAYKARA almaya hak kazandılar. Öğrencilere başarı belgeleri ve ödülleri Havran Kaymakamı Şeref AYDIN tarafından takdim edilmiştir.

Tören programı Kaymakamlık makamında çektirilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Hayatta kalabilmek için reklamlara ihtiyacımız var. Reklam engelleyicinizi katınız.