VALİ YAZICI, KAYMAKAM SIRMALI VE BAŞKAN SAKA İLE MUHTARLARI DİNLEDİ

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Edremit ilçesinde Kaymakam Ali Sırmalı ve Belediye Başkanı Kamil Saka ile birlikte muhtarların sorunlarını dinledi.

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Kaymakam Ali Sırmalı, Belediye Başkanı Kamil Saka’nın da katıldığı toplantıda Edremit ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi. İlçede ki daire müdürlerinin de katıldığı toplantıda muhtarlar tek söz alarak mahallelerinde ki sorunları Vali Yazıcı, Kaymakam Sırmalı, Belediye Başkanı Saka’ya aktardılar.

Muhtarları ilçenin ana arterleri dışında mahalle aralarında belirlenen noktalara MOBESE kamera sistemlerini kurulmasını, kırsal mahallelerde taşımalı eğitimde yaşanan sıkıntıların giderilmesini gibi konular başta olmak üzere taleplerini ilettiler. Vali Ersin Yazıcı, muhtarların sorunlarını not alırken, giderilmesi konusunda gerekli değerlendirmenin yapılacağını söyledi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da yaptığı değerlendirmede “Balıkesir Valisi Sayın Ersin Yazıcı’nın katılımlarıyla Edremit Kaymakamı Sayın Ali Sırmalı ile birlikte ilçemizde bulunan daire müdürleri ve muhtarlarla toplantı gerçekleştirdik. İlçemizin sorunları, çözüm önerileri ve yapılacaklar hakkında görüşüp, Edremitimizi daha iyi noktalara getirebilmek için istişarede bulunduk” dedi. 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Hayatta kalabilmek için reklamlara ihtiyacımız var. Reklam engelleyicinizi katınız.