EDREMİT KİTAP FUARI BAŞLIYOR

Edremit Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Edremit Kitap Fuarı için geri sayım başladı. 4-13 Ağustos 2017 tarihleri arasında “Ölmez Ağacın Gölgesinde Kitap” sloganıyla yapılan Edremit Kitap Fuarı’nda onlarca yayınevi ve yazar Edremitlilerle buluşmaya hazırlanıyor.

4 Ağustos Cuma günü saat 20.00’de Zeytinli Altınkum Meydanı’nda kapılarını kitapseverlere açacak fuara 60’ın üzerinde yazar, gazeteci, milletvekili ve belediye başkanının yanı sıra Balıkesir ve Körfez’den de 30’a yakın yazar ve şair katılacak.

Çok sayıda söyleşi, panel, dinleti ve imza gününün olacağı Edremit Kitap Fuarı’na Ahmet Yavuz, Ali Semih Çetin, Ali Türkşen, Ali Yıldırım, Prof. Anıl Çeçen, Aslı Erdoğan, Ataol Behramoğlu, Ayşe Sucu, Barbaros Şansal, Can Ataklı, Engin Ayça, Enver Aysever, Erdoğan Aydın, Ergün Poyraz, Ezgi Çataltepe, Feyza Hepçilingirler, Filiz  Ali, Gülsen Tuncer, Hanifi Avcı, İbrahim Kaboğlu, İhsan Eliaçık, İnci Aral, Kemal Akkurt, Prof. Kemal Kocabaş, Mehmet Ali Çelebi, Mehmet Özgür Ersan, Merdan Yanardağ, Mustafa Önsel, Mustafa Tanju Bal, Necdet Saraç, Nuray Sayarı, Onur Behramoğlu, Öner Yağcı, Sabih Kanadoğlu, Saygı Öztürk, Seray Şahiner, Sinan Meydan, Şaban Sevinç, Şahika Çağlar, Şükrü Erbaş, Yaşar Seyman, Zübeyr Kındıra gibi önemli isimler kitap dostları ile buluşacak.

Demokrasi, insan hakları ve yerel yönetimler gibi önemli konuların da panel ve söyleşilerle gündeme taşınacağı fuarda ayrıca eski Abdüllatif Şener (Eski Bakan), Ahmet Akın (Milletvekili), Akif Hamza Çebi (TBMM Meclis Başkanvekili ve Milletvekili), Alper Taş (BHH), Arzu Çerkezoğlu (DİSK Genel Sekreteri), Barış Karadeniz (Milletvekili), Bülent Tanık (Çankaya Eski Belediye Başkanı), Fikri Sağlar (Milletvekili), Gürsel Tekin (Milletvekili), Haluk Pekşen (Milletvekili), Mehmet Fatih Maçoğlu (Ovacık Belediye Başkanı), Mehmet Tüm (Milletvekili), Muharrem İnce (Milletvekili), Murat Karayalçın (Eski Başbakan Yardımcısı ve İş Bankası YK Üyesi), Namık Havutça (Milletvekili), Orhan Sarıbal (Milletvekili), Zeynep Altıok (Milletvekili) gibi önemli isimlerde vatandaşlarla bir araya gelecek.

Diğer yandan Edremit Kitap Fuarı çok sayıda Balıkesirli yazar ve şaire de ev sahipliği yapacak. Ayla İzgi, Behiç İstanbulluoğlu, Beyza Özkan, Cevat Turan, Doğan Soydan, Ersin Hoşgenç, Gönül Tekin, Hakan Atalay, Hüseyin Haydar, Hüseyin Kara, İbrahim Oluklu, Metin Savaş, Muzaffer Özdemir, Niyazi Özkan, Serkan Uçar, Sevil Kar, Soner Ongun, Şahizar Nur Öztuna, Şinasi Tekin, Tarkan Kaynar, Tarkan Uçar, Zeki Köseler, Fatih Altınbeyaz gibi isimler fuara katılacak.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Hayatta kalabilmek için reklamlara ihtiyacımız var. Reklam engelleyicinizi katınız.